Помощь: Live Chat - Данные клиента

Müşteri Ayrıntıları çubuğu, sohbet ettiğiniz kişi hakkında önemli bilgiler içerir. Böylece, elinizin altında mükemmel destek sağlamak için ihtiyacınız olan tüm verilere sahipsiniz. Müşteri Ayrıntılarını Ajan Uygulaması'nın sağ tarafında, hem Sohbetler'de hem de Müşteriler bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca Hubspot, Salesforce veya Knowledge Base (ve daha fazlası) gibi uygulamalara erişebileceğiniz bir yerdir.


Ziyaretçi Tarafı Gösteri


Ziyaretçi web sitesine geldiğinde ve destek temsilcisi ile sohbet etmek istediğinde, normalde adını, e-posta ve iletişim telefon numarasını koyacağı bu ekranı dolduracaktır. Sonunda ziyaretçi sohbet başlat sekmesinde clcik olacaktır.


Temsilci Tarafı Gösteri


Temsilci gelen sohbet isteği ile ilgili sesi duyacaktır ve "müşteri" bölümüne gitmesi ve yukarıdaki animasyonda gösterildiği gibi "Sohbete Git" i tıklaması gerekir.


 


Temsilci Tarafı Gösteri
Müşteri Ayrıntılarında bulabileceğiniz widget türleri:
- Genel bilgi - adı, e-posta adresini, konumu (adres ve harita), saat dilimini gösterir.
- Uygulama - pazardaki uygulamalardan gelen verileri görüntüler ve / veya hızlı işlemler yapmanızı sağlar. Müşteri Ayrıntıları widget'larındaki uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinin.
- Sohbet öncesi anket - sohbet öncesi ankette sağlanan bilgileri gösterir.
- Sohbet sonrası anket - sohbet sonrası anketinden bilgileri görüntüler (bu widget yalnızca müşteri sohbeti bitirip sohbet sonrası anketi gönderdiğinde görünür).
- Biletler - belirli bir müşteriye atanan tüm biletlerin bağlantılarını gösterir.
- Ziyaret edilen sayfalar - bu oturum sırasında ziyaret edilen sayfaların adlarını (ve bağlantılarını) sağlar.
- Ek bilgiler - müşterinin web sitenizi kaç kez ziyaret ettiğini, sohbet sayısını ve müşterinin son ziyaret tarihini içerir.
- Teknoloji - müşterinin IP adresini, İşletim Sistemini / Cihazını ve tarayıcı bilgilerini gösterir
- Entegrasyon Verileri - özel parametrelere dayalı veriler sağlar.

 


 
Подписаться
Имя пользователя
Пароль
Забыли пароль? Поменять